Atribuită
Cumpărare directă
1. Acumulator (baterie) VRLA pt UPS, 12V 7.2AH, terminal F2 (GP1272 F2). Dimensiuni: L=151 mm, l=65 mm, H=94.3 (99) mm. Garantie: 12 luni. Pret promotional ! 2. Mouse A4Tech OP-720 Black, cu fir, USB, 3D optic 800 dpi, 3 butoane, scroll, negru (OP-720 USB). Garantie: 24 luni.
- Număr anunț
- DA28484849
- Autoritate contractantă
- SC APA SERV SA (CUI 22224874)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170 RON
- Valoare atribuită
- 170 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.