Atribuită
Cumpărare directă
Electrozi defibrilare pregeluiti tip padele pentru defibrilatorul Corpuls 3 (Corpach Easy) - PEDIATRICI - cei doi electrozi sunt conectati printr-un fir la defibrilator cu ajutorul conectorului - suprafata totala pentru fiecare electrod: 148cm2 - suprafata activa pentru fiecare electrod: 95cm2 - pregeluiti cu gel solid, conductivitate superioara, nu irita pielea - valabilitate: 24 luni,
- Număr anunț
- DA28447143
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- ESMED GROUP SRL (CUI 31292266)
- Cod CPV
- 31711140-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.