Atribuită Cumpărare directă

Pansament steril absorbant din spuma poliuretanica hidrocelulara, tristratificat: - un start extern din film poliuretanic dinamic cu factor ridicat de evaporare, dar impermeabil pentru apa si bacterii: -un strat de mijloc din spuma poliuretanica hidrocelulara care absoarbe exudatul in structura microscopica in functie de necesitatea plagii; - un strat de contact cu plaga care este perforat permitand trecerea secretiilor, adeziv cu potential scazut alergenic pe toata suprafata de contact straturile sunt sigilate si atraumatice la indepartare. Poate fi mentinut pe plaga --5-7 zile Dimenziune 17.5x17.5cm

Număr anunț
DA28395265
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
ESMED GROUP SRL (CUI 31292266)
Cod CPV
33141127-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550 RON
Valoare atribuită
2.550 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.550 RON

din 2.550 RON estimat