Atribuită Cumpărare directă

Va atasez centralizatorul si modelul de formulare ce sunt solicitate a fi tiparite.Cerinta impusa de autoritatea contractanta este de realizare a serviciului de tiparire a formularelor in maxim 3 zile de la semnarea contractului.

Număr anunț
DA28343593
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
EVOBRAND S.R.L. (CUI 28692742)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.875 RON
Valoare atribuită
7.875 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.875 RON

din 7.875 RON estimat