Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diclofenac 10mg/g crema x 50g / DICLOFENACUM

Număr anunț
DA34521862
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Cod CPV
33630000-5 · Medicamente utilizate in dermatologie si pentru sistemul musculo-scheletic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.593.643 RON
Data publicării
17.11.2023 11:23
Data finalizării
20.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.593.643 RON