Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE IGIENICA 2STR 10ROLE 20*4.35, PUR 750ML 7*4.03, SPIRT 500ML 12*4.54, DOMESTOS 10*5.46, SET SPALAT WC UTIL 4*4.09, SANO99,9% SPRAY CLEANER 14*10.76, SANO FLOOR S255 4L 4*22.76, SANO SACI 60/15 (11+1) 3.21, SANO PROSOP 200M (11+1) 17.44, SANO PAPER SERV V150 ALCE 140*3.62, SANO SAPUN 4L 4*17.72
- Număr anunț
- DA28414071
- Autoritate contractantă
- COMUNA CLEJA (CUI 4455536)
- Furnizor / câștigător
- TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.287 RON
- Valoare atribuită
- 1.287 RON
- Data publicării
- 19.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.