Atribuită
Cumpărare directă
Galeata 13l cu storcator 4 bbuc, mop rez 30buc, coada lemn 10buc, saci 35/15 45 buc, prosop 350foi 20buc, lavete 40/rola 10buc, sano sapun lichid 4 l5buc, clor 4l 36buc, clear geam 10l 10buc, floor s 255 5buc, sano k insecticid 24buc, coada lacuita 10buc, prosop 200m 6buc, hig 3str 8 role 7buc, matura vip ext 2, matura gradina 2 buc, matura colt 2 buc, lavete umede4buc, sapun 1l 4 buc, det vase 1l 6 buc, saci 120l 2 buc, saci 60l 2buc, sol wc 4buc, sol desfundat tevi 6buc, bianco polare 2 buc, sano k 2000 1 buc, sano 50 sp 12buc, sano 99,9% 4buc, serv 99,9%2buc, dual power argan 1 buc, floor fresh 4l 4buc, ariel lichid 5buc, servetele masa 100buc 3. buc
- Număr anunț
- DA28356772
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLS. I-VIII ,IOAN VODA CEL VITEAZ, SLOBOZIA CIORASTI (CUI 22751300)
- Furnizor / câștigător
- TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.882 RON
- Valoare atribuită
- 3.882 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.