Atribuită
Cumpărare directă
PACHET: AQUAVIA 0.5L 120BUC, DET PARDOSELI 1L 12BUC, CUTITE PLASTIC 15 SETURI, MANUSI FOLIE 10 SET, APA PLATA 5L 60BUC, HARTIE IGIENICA 40BUC, PROSOP 50M 8BUC, PAHARE PLASTIC 14 BUC, COCA COLA PET 500ML 60 BUC, KILLTOX INSECTICID 12 BUC, SERVETELE CUTIE 10BUC, PAHARE CARTON 10 SET, SERVETELE UMEDE 10BUC, SANO BALSAM DRYER 4BUC, SAMO MAXIMA 3L 1BUC, PAHARE PLASTIC 200CC 8 SET
- Număr anunț
- DA28314837
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALESTI (CUI 4410704)
- Furnizor / câștigător
- TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.