Atribuită Cumpărare directă

1 59886-1PAK-F ANAEROB INDICATOR TEST, PGE. WITH 100 TEST STRIPS* 1 X 450.22 2 68061-10SACHETS-F ANAEROB ATMOSPHERE GENERATION BAGS 1 X 218.61 3 71768-5G 4-NITROPHENYL PHOSPHATE DISO. SALT HEXA- HYDR., F. ENZYM IM. 1 X 397.02 4 N3877-5G P-NITROPHENYL SULFATE POTASSIUM 1 X 1074.16 5 D0550-100G 3,5-DINITROSALICYLIC ACID 1 X 431.29 6 84120-100G SAFRANIN O 1 X 453.6 7 RO10236276001 DAPI (4',6-Diamidine-2'-phenylindole dihydrochloride), pkg of 10 mg 1 X 605.7 8 1013010050 Auramine O (C.I. 41000) For microscopy. Staining of mycobacteria according to Hagemann-Hermann, fluorescence staining., 50G 1 X 102.13 9 83689-1G RHODAMINE B, FOR FLUORESCENCE 1 X 316.11 10 1123930025 Vanadium(III) chloride 99+ 25G 1 X 320 11 33461-25G N-(1-NAPHTHYL)-ETHYLENEDIAMMONIUM DICHLO RIDE R. G., REAG. ACS 1 X 162.97 12 69479-10X1ML N-METHYL-N-TRIMETHYLSILYLTRIFLUOROACET-A MIDE, FOR GC 1 X 598 13 T6508-100ML TRIFLUOROACETIC ACID ReagentPlus®, 99%, 100ML 1 X 631.18 14 70122-500G NUTRIENT BROTH NO 1, FOR MICROBIOLOGY 1 X 595.5 15 22092-500G TRYPTIC SOY BROTH, FOR MICROBIOLOGY 1 X 393.9

Număr anunț
DA28447039
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.750 RON
Valoare atribuită
6.750 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
27.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.750 RON

din 6.750 RON estimat