Atribuită
Cumpărare directă
UMA Qualcomm 8CX-AF 16GB EliteFolio / 13.5 BV WUXGA+ UWVA 1000 wHDC IR Sre View RelectTouch bnt Panel / 512GB PCIex4 NVMe TLC M.2 / OSTW10PA6 / 1yw / w NB Pwr Btn Clickpad Backlit Folio kbd / SWB-QC72 ax 2x2+BT 5.1 / WWANQSDX20L / MISC Packaging HP 14.1 Business Geanta HP USB-C TM to RJ45/USB 3.0/USB-C HP USB-C to USB 3.0 Adapter HP 65W USB-C Slim Travel Power Adapter 1 year (1/1/0) limited warranty includes 1 year of parts and labor
- Număr anunț
- DA28476253
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 30213200-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.403 RON
- Valoare atribuită
- 9.403 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.