Atribuită
Cumpărare directă
Specificatii Tip produs: Router Standard Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n Porturi LAN: 4 x RJ-45 Porturi WAN: 1 x RJ-45 Rata transfer (Mbps): 10/100 Securitate: WEP 64/128 bit WPA, WPA2 DoS, Firewall SPI Filtrare adrese MAC Filtrare dupa Adresa IP Filtrare dupa nume domeniu Asociere adrese IP/MAC Antena: 2 x antena externa 5 dBi Frecventa: 2.4 GHz Banda frecventa: Single Band Rata de transfer WI-FI (Mbps): 300 Port USB: Nu Management: Da Management: Interfata user cu WEB software update Protocoale suportate: Support IPv4 and IPv6 Porturi: 1 x 10/100 Mbps WAN (RJ-45) 4 x 10/100 Mbps LAN (RJ-45) Altele: Tehnologie de modulare : DBPSK, DQPSK, CCK, OFDM, 16-QAM, 64-QAM Suporta UPnP Alimentare: 9V / 0.6A Dimensiuni (D x H x W): 192 x 33 x 130 mm Garantie: 36 luni
- Număr anunț
- DA28342233
- Autoritate contractantă
- Comuna Corund (CUI 4246084)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 32413100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252 RON
- Valoare atribuită
- 252 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.