Atribuită
Cumpărare directă
AER CONDITIONAT PORTABIL WHIRLPOOL PACW212CO12000 BTU, CLASA A. Tip aparat Portabil Kit instalare inclus Da Capacitate de racire (BTU/h) 12000 Clasa energetica racire A+ Clasa energetica de incalzire A+ Capacitate de incalzire (BTU/h) 12000 Numar de filtre 1 Suprafata acoperita (m2) 25 - 34 Trepte de ventilare 3 Temporizator pornit/oprit Da Tip filtru Hepa Conectivitate Wi-Fi Nu Functii standard Filtrare, Racire Functii / Optiuni Comform, Sleep Mode, 6th Sense, Timer, Mod silentios, Around U Continut pachet Aer conditionat portabil, Manual de utilizare Caracteristici tehnice Putere consumata la racire (W) 3500 Putere consumata la incalzire (W) 3000 Coeficientul de randament la racire- EER (W/W) 8.87 Debit de aer la interior (m3/min) 20 Nivel zgomot unitate interioara (dB) 48 Agent de racire R290 Altele Culoare unitatea interioara Alb Dimensiuni unitatea interioara (L x A x I cm) 51 x 46 x 89 Greutate unitatea interioara (Kg) 36 Garantie Garantie comerciala 24 luni Garantie de conformitate 24 luni
- Număr anunț
- DA28316020
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului - Judetul Constanta (CUI 4515760)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 01.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.