Atribuită
Cumpărare directă
LOT I – Aranjamente din flori naturale– 10 bucăţi: - aranjament floral elegant, conform model ataşat (pentru unele aranjamente vasele, ce au laturile de 40 de cm, vor fi asigurate de achizitor ); - înălţimea de minim 30 cm; - flori albe, diferite sortimente, - minim 25 de fire şi completat cu plante decorative verzi (ex: iederă, eucalipt, aspidistra etc); LOT II – Buchete de flori – 30 bucăţi: - furnizorul va lua în calcul faptul că numărul de bughete comandate va fi în concordanţă cu numărul efectiv de doamne din delegaţiile străine ce vor participa la eveniment; - minim 11 fire/ buchet şi completat cu plante decorative verzi (ex: iederă, eucalipt, aspidistra etc); - mix de flori naturale proaspete, de sezon, disponibile în florării în momentul comandării; - aranjament floral elegant, în culori pastel, ambalat elegant; Exemple de flori ce pot fi combinate divers: hortensia cu coronament bogat, orhidee, gerbera, trandafiri, crizanteme, amaryllis, garoafe, iris, eustoma, minirosa, santini, crini imperiali etc. Numărul de buchete va fi comunicat cel târziu în data de 27.07.2021, orele 16 :00. În caz de neconformitate a produselor livrate, furnizorul își asumă obligația de a completa buchetele sau aranjamentele cu flori sau plante decorative, fără a percepe costuri suplimentare. Plata se va efectua cu OP în contul de Trezorerie al furnizorului
- Număr anunț
- DA28455387
- Autoritate contractantă
- JUDETUL IASI (CUI 4540712)
- Furnizor / câștigător
- LORAN GARDEN S.R.L. (CUI 26664770)
- Cod CPV
- 03121210-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.672 RON
- Valoare atribuită
- 5.672 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.