Atribuită
Cumpărare directă
- Cartus Toner Original OEM Xerox Phaser 3052 / 3225 106R02782 dual pack 6000 pagini, 3 pachete; - Unitate de Imagine Drum Cilindru Xerox Phaser 3052 / 3260, WC 3215 / 3225 101R00474 - 10.000 pag, 3 bucăți. - Referat nr. 18306/05,11,2020, C.I.IA; - BUGET, 20,01,01, - Produsele să fie însoțite de certificat calitate/conformitate și garanție conform normelor U.E.
- Număr anunț
- DA28466233
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Buzau (CUI 4299810)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.222 RON
- Valoare atribuită
- 1.222 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.