Atribuită
Cumpărare directă
1 Caiet spira A4 100 file coperta plastic buc 2 19.50 39.00 2 Dosar plastic cu sina buc 50 0.50 25.00 3 Folie protectie A4 100buc/set Cristal set 5 12.00 60.00 4 Decapsator documente buc 3 4.00 12.00 5 Agrafe 50mm buc 5 3.36 16.80 6 Agrafe 33mm buc 10 1.50 15.00 7 Capsator 50 file buc 1 25.00 25.00 8 Plic DVD buc 100 0.11 11.00
- Număr anunț
- DA28331971
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI 31306086)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 203 RON
- Valoare atribuită
- 203 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.