Atribuită
Cumpărare directă
Compartimentare Osmose cu Sticla Dubla - profil aluminiu cu prindere mecanica, doua foi de sticla 10mm grosime, cantuita si securizata; garnitura speciala pentru izolare; banda 3M intre foile de sticla pentru rigidizare; H=2500mm. 17mp Usa dubla cu sticla simpla - toc aluminiu vopsit electrostatic in Ral 9006, garnitura speciala pentru izolare, canal tehnic si capac pvc pentru mascare; sticla 10 mm decupata, cantuita si securizata; feronerie Assa Abloy completa - balamale aplicate pe sticla, yala centrala cu maner, butuc si chei; dimensiuni 1620x2470 mm. 1buc Usa dubla cu sticla simpla - toc aluminiu vopsit electrostatic in Ral 9006, garnitura speciala pentru izolare, canal tehnic si capac pvc pentru mascare; sticla 10 mm decupata, cantuita si securizata; feronerie Assa Abloy completa - balamale aplicate pe sticla, yala centrala cu maner, butuc si chei; dimensiuni 1800x2500 mm. 1 buc
- Număr anunț
- DA28448541
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
- Furnizor / câștigător
- EKKO OFFICE AG SRL (CUI 16155176)
- Cod CPV
- 39299000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.354 RON
- Valoare atribuită
- 34.354 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.