Atribuită Cumpărare directă

Operatorul va respecta cerintele caietului de sarcini. Operatorul economic este direct raspunzator de respectarea celor asumate prin oferta numarul 62010/05.07.2021.

Număr anunț
DA28345524
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI SECTOR 3 (CUI 16762836)
Furnizor / câștigător
FORTIORI CONSULTING S.R.L. (CUI 18726120)
Cod CPV
71242000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.420 RON
Valoare atribuită
50.420 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.420 RON

din 50.420 RON estimat