Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rh negativ control

Număr anunț
DA34520465
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA CARAS-SEVERIN (CUI 3228160)
Cod CPV
33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.100.696 RON
Data publicării
17.11.2023 11:23
Data finalizării
20.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.100.696 RON