Atribuită Cumpărare directă

Intretinere de vară gazon natural terenuri sportive, iulie-octombrie: - servicii de fertilizare cu îngrășăminte solide - iulie, septembrie, octombrie - tratamente fitosanitare - iulie și octombrie - servicii de fertilizare foliară cu continut ridicat de microelemente si aminoacizi - august - servicii de decompactare /aerare cu Verti Drain - octombrie .

Număr anunț
DA28350126
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Muncitoresc Resita (CUI 16707440)
Furnizor / câștigător
GREENFIELD SPORT SRL (CUI 25164009)
Cod CPV
77320000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.959 RON
Valoare atribuită
15.959 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.959 RON

din 15.959 RON estimat