Atribuită Cumpărare directă

Spada de templier, lama de otel, culoare maro, lungime otala 94 cm, lungime lama 75 cm, greutate 1.4 kg

Număr anunț
DA28479204
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02456 (CUI 31971658)
Furnizor / câștigător
MEDIEVALUM EXIM SRL (CUI 15262387)
Cod CPV
35311100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.117 RON
Valoare atribuită
4.117 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.117 RON

din 4.117 RON estimat