Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea pentru Reformă Feroviară intenționează să achiziționeze doua polițe de asigurare : O poliță de asigurare de tip CASCO si o poliță de asigurare tip RCA (asigurare obligatorie de răspundere civila auto pentru pagube produse terților ). Asigurările de tip CASCO și tip RCA , se solicita pentru autoturismul din dotarea ARF, cu numărul de înmatriculare B 444-WAW, marca SUZUKI S X4 S-CROSS (conform CIV atașate). Asigurarea tip CASCO va include următoarele: acoperirea tuturor daunelor în caz de coliziune, ciocnire, lovire, zgâriere, răsturnare, cădere a vehiculului, vandalism, furt si asistentă rutieră. Alte detalii: Actualele polițe de asigurare ( CASCO si RCA) sunt valabile până în data de 24.07.2021.Astfel noile polițe de asigurare trebuie sa își înceapă valabilitatea cu data de 25.07.2021 pentru o perioadă de 12 luni de la data emiterii.
- Număr anunț
- DA28359384
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Reforma Feroviara (CUI 37314940)
- Furnizor / câștigător
- BRAS BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 18680007)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.855 RON
- Valoare atribuită
- 1.855 RON
- Data publicării
- 08.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.