Atribuită
Cumpărare directă
MASTI MEDICALE CHIRURGICALE DE UNICA FOLOSINTA, 3 PLIURI, 3 STRATURI DISPOZITIV MEDICAL STANDARD: MDD 93/42/EEC CLASS I (NON-STERILE) TIP: IIR CARACTERISTICI TEHNICE: - IN CONFORMITATE CU STANDARDUL EN 14683/2019, ESTE MASCA MEDICALA DE PROTECTIE TIP IIR MĂNUŞI: DE UNICA FOLOSINTA DE PROTECŢIE, NESTERILE MATERIAL: NITRIL MIJLOC DE PUDRARE: FĂRĂ - NEPUDRATE CULOARE: ALBASTRU/ALB/NEGRU NUMĂRUL DE BUCĂŢI ÎN AMBALAJ: 100BUC/CUT SUPRAFAŢĂ: TEXTURATE LA VÂRFUL DEGETELOR MANŞETĂ: MARGINE RULATĂ UNIFORM FORMĂ: UNIVERSALĂ, CARE SE POTRIVEŞTE AMBELOR MÂINI MĂRIMI: 100 cutii L, 60 cutii M, 40 cutii S
- Număr anunț
- DA28469362
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA DOLJ (CUI 11333620)
- Furnizor / câștigător
- FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.500 RON
- Valoare atribuită
- 12.500 RON
- Data publicării
- 27.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.