Atribuită
Cumpărare directă
Prosoape pliate din hârtie V fold (25 x 21 cm), ultra albe, din celuloză 100%, cu 2 straturi, laminate, 200 buc./pachet, bună capacitate de absorbție, o eficientă uscare a mâinilor Hârtie igienică Jumbo 2 straturi, segmentată, 130m ultra albă (100% celuloza pura, rola groasa, contine 2 straturi de hârtie, conferind astfel rezistență si delicațețe) Rezervă odorizant de cameră Glade Automatic Spray, 269 ml, vanilie,lavandă,floral Șervețele umede universale, 80 buc./pach-curățare igienică și rapidă a suprafețelor
- Număr anunț
- DA28444745
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.206 RON
- Valoare atribuită
- 3.206 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.