Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitia urmatoarelor produse de curatenie: bureti de vase: 100 bucati , detergent vesela lichid -300 l ; detergent solid - 250 kg ,perie vase - 40 bucati , hartie ambalaj - 100 bucati , pungi 200 role , praf de curatat - 50 kg .

Număr anunț
DA28439543
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU (CUI 2844944)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.718 RON
Valoare atribuită
2.718 RON
Data publicării
22.07.2021 00:00
Data finalizării
23.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.718 RON

din 2.718 RON estimat