Atribuită
Cumpărare directă
Areon Car este un odorizant auto lichid din gama Lux, potrivit pentru orice interior modern de masina. Acesta asigura un parfum placut si intens cu aroma black Platinum. Designul modern in culoarea negru cu forma dreptunghiulara si imprimeu geometric ii confera stil si iti asigura o aroma proaspata in masina pentru mai mult timp. Avantaje: usor de utilizat aroma persistenta intensitate ajustabila asigura o atmosfera confortabila calitate inalta
- Număr anunț
- DA28427763
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02606 BUCURESTI (CUI 24916030)
- Furnizor / câștigător
- FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
- Cod CPV
- 39811000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.992 RON
- Valoare atribuită
- 2.992 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.