Atribuită Cumpărare directă

Alcool tehnic 0,900 litri Bactisept dezinfectant suprafete-5 litri Biclosol pastile clorigene 300 comprimate/cutie Gel igienizant antibacterian pentru maini, concentratie alcool 70% (1 litru) Sapun lichid la 1 litri

Număr anunț
DA28416841
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL NEAMT (CUI 4145454)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.494 RON
Valoare atribuită
1.494 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.494 RON

din 1.494 RON estimat