Atribuită Cumpărare directă

Set 10 buc/CUTIE Masca Medicala Respiratorie, Tip N99 cu valva, ajustabile dupa urechi Nețesută / Pânză filtrantă / Bumbac cu aer cald / Pânză filtrantă / Nețesută EN 14683:2019+AC:2019 – Cerințe și metode de încercare. Proces verbal nr. 30/15.05.2020 – Universitatea „St. Kliment Ohridski” din Sofia, Virologie. Laborator – Concluzie – protecție 100 % împotriva virusurilor SARS-Co-2. AMBALATA INDIVIDUAL Culoare: Alb PRET/BUCATA!

Număr anunț
DA28416664
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.990 RON
Valoare atribuită
3.990 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
20.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.990 RON

din 3.990 RON estimat