Atribuită Cumpărare directă

Culoare: albastru Marimi: S, M, L, XL Compozitie material: cauciuc sintetic (nitril) Ambalare: 100 bucati/cutie Caracteristici: - de unica folosinta; - nepudrate; - nesterile; - texturate; - chlorinate; - datorita moliciunii si a senzatiei naturale confera un confort sporit; - asigura protectie si dexteritate in folosire; - manseta cu bordura face ca manusa sa nu alunece sau sa se ruleze - protejeaza de substante nedorite sau periculoase. Modalitate de ambalare : XS,S,M,L,XL- 100 BUC/CUT CULOARE: M,L- NEGRU S,M,L,-ALBASTRU!!!

Număr anunț
DA28362826
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Sapunari (CUI 3466375)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
18424000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.150 RON
Valoare atribuită
6.150 RON
Data publicării
09.07.2021 00:00
Data finalizării
12.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.150 RON

din 6.150 RON estimat