Atribuită Cumpărare directă

- 1900 buc marimea XL; - 600 buc marimea M; - 300 buc mărimea L

Număr anunț
DA28342222
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176 RON
Valoare atribuită
1.176 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
09.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176 RON

din 1.176 RON estimat