Atribuită Cumpărare directă

Marimea 6.5 - 400 perechi Marimea 7 - 400 perechi Marimea 7.5 - 200 perechi Marimea 8 - 200 perechi

Număr anunț
DA28339498
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal " DR. AUREL TULBURE" Fagaras (CUI 4384389)
Furnizor / câștigător
FINAL MANAGEMENT SOLUTION SRL (CUI 32049509)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344 RON
Valoare atribuită
1.344 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.344 RON

din 1.344 RON estimat