Atribuită Cumpărare directă

1 AGRAFE BIROU 28MM - 100 BUC/SET 100 cutii 2 ALONJE INDOSARIERE 25 BUC/SET 200 buc 3 BANDA ADEZIVA LATA 200 buc 4 CAPSATOR 24 / 6 - DL 207 200 buc 5 CUB HARTIE ALB 9X9CM 500 COLI 200 buc 6 CUTTER MARE DL - 1887 , SINA METALICA 200 buc 7 DOSAR PLASTIC 1000 buc 8 MARKER EVIDENTIATOR DH-102 200 buc 9 FOLII PROTECTIE A4 100bc/SET 40 mic 200 set 10 LIPICI STICK 21GR 100 buc 11 MARKER PERMANENT , VARF ROTUND LB200-NEGRU (10bc / cutie) 2000 buc 12 NOTES ADEZIV 75X75 100 file 200 set 13 PERFORATOR METALIC MIJLOCIU 20 COLI 100 buc 14 PLIC C4 4000 buc 15 PLIC C5 2000 buc 16 PLIC DL CU FEREASTRA 1000buc/cutie 60 cutii 17 REGISTRU A4 96 FILE MATEMATICA 50 buc 18 SFOARA CANEPA 100gr 100 buc 19 CAPSATOR PROFESIONAL-DL390- 120 COLI 1 buc 20 CAPSE 23/13 1000 BUC/CUTIE 4 buc 21 CASETE ARHIVARE HERLITZ MONTANA 100 buc 22 PIX SCHNEIDER K15 50 buc

Număr anunț
DA28482739
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI 32329177)
Cod CPV
30192700-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.678 RON
Valoare atribuită
11.678 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.678 RON

din 11.678 RON estimat