Atribuită
Cumpărare directă
Ansamblu maner usa pentru Sterilizatorul cu etilen oxid AMSCO STERIS 3017 Ansamblu filtrare aer comprimat pentru Sterilizatorul cu etilen oxid AMSCO STERIS 3017 Filtru aer HEPA pentru Sterilizatorul cu etilen oxid AMSCO STERIS 3017 Supapa unisens evacuare pentru Sterilizatorul cu etilen oxid AMSCO STERIS 3017
- Număr anunț
- DA28476870
- Autoritate contractantă
- Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
- Furnizor / câștigător
- NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.620 RON
- Valoare atribuită
- 5.620 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.