Atribuită Cumpărare directă

Videoproiector Mi Smart Compact Mini, Full HD, Wireless, Alb de la Xiaomi - 1 BUC X 2416.92 RON; Reflecta Crystal-Line Rollo 1:1 240x240 cm - 1 BUC X 483.18 RON.

Număr anunț
DA28443951
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Dobrogea Litoral (CUI 23877359)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30190000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
2.900 RON
Data publicării
22.07.2021 00:00
Data finalizării
27.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900 RON

din 2.900 RON estimat