Atribuită
Cumpărare directă
Model Model Z11D000VN Procesor Procesor Apple Model M 1 Frecventa 1.1 GHz Numar nuclee 8 Ecran Diagonala 13.3 inch Rezolutie 2560 x 1600 pixeli Tip ecran LED backlight IPS Rata Refresh 60 Hz Video Producator chipset Apple Capacitate memorie 16 GB Tip memorie video Integrata Hard disk Tip SSD Capacitate SSD 256 GB Slot M2 PCIe® Memorie Memorie RAM 16 GB Sloturi memorie Nu Multimedia Unitate optica Nu Cititor de carduri Nu Tastatura iluminata Da Sunet Stereo Comunicatii Wireless 802.11 ax Bluetooth 5.0 Webcam Da USB-C 2 Input device Touchpad TouchPad cu suport pentru gesturi multi atingere Tastatura Magic Keyboard Alimentare Tip baterie Li-Polymer Alimentator 61 W Altele Microfon 3-mic array Boxe 2-way Greutate 1.4 kg Culoare Gri Dimensiuni (L x l x h) 304.1 x 212.4 x 15.6 mm Software Sistem operare Mac OS Big Sur
- Număr anunț
- DA28442356
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.594 RON
- Valoare atribuită
- 6.594 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.