Atribuită
Cumpărare directă
Model Model SM-G998BZKGEUE General Aparitie 2021 Dimensiuni 75.6 x 165.1 x 8.9 mm Greutate 228 g Display Rezolutie 3200x1440 pixeli Dimensiune ecran 6.8 Inch Culori 16 M Ecran Dynamic AMOLED Protectie Corning Gorilla Glass Victus Memorie Slot memorie microSDXC Memorie interna 256 GB Transmisie Date 5G Da 4G LTE 3G Da Dual SIM Da WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot Bluetooth 5.0, A2DP, LE USB USB Type-C 3.2, USB On-The-Go Caracteristici OS Android 11 Nr. nuclee Octa Core Memorie Ram 12 GB Camera foto Da GPS Da Culori Negru Baterie Capacitate 5000 mAh Tip baterie Li-Po
- Număr anunț
- DA28432961
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE MATEMATICA "SIMION STOILOW" AL ACADEMIEI ROMANE (CUI 4382523)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 32252110-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.447 RON
- Valoare atribuită
- 4.447 RON
- Data publicării
- 21.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.