Atribuită Cumpărare directă

Scaner Plustek OpticSlim 1180 Scaner Canon DR-F120, USB 2.0, 20 ppm

Număr anunț
DA28348681
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30216110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.038 RON
Valoare atribuită
5.038 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.038 RON

din 5.038 RON estimat