Atribuită Cumpărare directă

Model B100 Specificatii tehnice Rezolutie 800 DPI Butoane/rotite 2 butoane + 1 rotita Interfata USB Tehnologie Optic Fir Da Culoare Negru Altele Cablu 180cmOEM ; Model KRS-85 Specificatii tehnice Interfata USB Tehnologie cu fir Altele Taste rotunjite inscriptionate laser; Tastele in forma de A,ERGONOMICA

Număr anunț
DA28319191
Autoritate contractantă
UNITATE MILITARA 01910 (CUI 42051344)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30237410-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.204 RON
Valoare atribuită
1.204 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.204 RON

din 1.204 RON estimat