Atribuită Cumpărare directă

Servicii de menentanta trimetriala a echipamentelor (imprimanre, scannere, plottere, copiatoare si munltifunctionale). Contractul va fi incheiat pana la data de 31.12.2021, cu posibilitate de prelungire cu 4 luni.

Număr anunț
DA28340493
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ODORHEIU SECUIESC (PRIMARIA MUNICIPIULUI ODORHEIU SECUIESC) (CUI 4367558)
Furnizor / câștigător
COMPUTER PRINT SRL (CUI 22136250)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.470 RON
Valoare atribuită
4.470 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.470 RON

din 4.470 RON estimat