Atribuită
Cumpărare directă
PACHET_FO_13.07.2021 1.Media converter TP-LINK MC111CS (100Mb/s, singlemode, TX 1550nm, RX 1310nm, SC, 20km) cod L11721 la pret unitar fara tva 115 lei-3 bucati 2. Media converter TP-LINK MC112CS (100Mb/s, singlemode, TX 1310nm, RX 1550nm, SC, 20km) cod L11722 la pret unitar fara tva 113.20 lei - 3 bucati
- Număr anunț
- DA28396792
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01829 (CUI 4266987)
- Furnizor / câștigător
- DIPOL CONNECT SRL (CUI 26051890)
- Cod CPV
- 32422000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 684 RON
- Valoare atribuită
- 684 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.