Atribuită
Cumpărare directă
1. TONER LEXMARK X748DE- X746H1KG-1100 RON/BUC x 2 buc 2. TONER LEXMARK MX910DE-64G00H00-1000 RON/BUC x 2 buc 3. TONER LEXMARK C925- C925H2KG-900 RON/BUC x 2buc 4.TONER TOSHIBA ESTUDIO 256SE-T4590E-490 RON/BUC x 2 buc 5.TONER TOSHIBA ESTUDIO 2330C-TFC28 K-390 RON/BUC x 2 buc
- Număr anunț
- DA28395587
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL NR. 3 (CUI 4340234)
- Furnizor / câștigător
- EUROSERV COPY CONSULT SRL (CUI 32458350)
- Cod CPV
- 30125120-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.760 RON
- Valoare atribuită
- 7.760 RON
- Data publicării
- 14.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.