Atribuită Cumpărare directă

UZ GENERAL FILTRARE LENTA DIAM 185 MM ( RONDELE ) Hartie de filtru PRAT DUMAS pentru uz general, filtrare lenta Diamteru : 185 mm Eficienta pentru filtrarea particulelor mici ( precipitate ) Continut maxim de cenusa : 0,06% Greutate specifica :100 g/m2 Dimeniune pori : 2 - 3 µm Grosime : 200 µm Echivalent cu Whatman 5 Pachet din 100 de rondele Producator Labbox

Număr anunț
DA28486446
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA ARGES VEDEA (CUI 24427093)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
15994200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.144 RON
Valoare atribuită
11.144 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.144 RON

din 11.144 RON estimat