Atribuită Cumpărare directă

PACHET ECHIPAMENTE PENTRU CABINETE MEDICALE CONFORM ADV1225594: Cod produs Denumire produs UM Cant Pret unitar LEI fara TVA Pret total LEI fara TVA THER-D31-001 " Termohigrometru cu suport de fixare pentru perete sau masa Domeniu temperatura: -10 ... +50 oC, rezolutie 0.1 oC Domeniu umiditate : 20%-90% , rezolutie 1% Functii : temperatura maxima , minima si zona de confort Se poate monta pe perete sau pe masa Dimensiuni : 91x85x20 mm Greutate : 96 grame" BUC 102 62.37 6361.74

Număr anunț
DA28482335
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33124000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.361 RON
Valoare atribuită
6.361 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.361 RON

din 6.361 RON estimat