Atribuită
Cumpărare directă
PACHET CONSUMABILE MEDICALE CONFORM OFERTA 5063: Descriere U.M. Cant. Pret unitar RON fara TVA Pret total RON fara TVA Manusi NITRIL nepudrate, albastre. Marimi: L, M. 100 buc/cutie Cutie 8x66.00 =528.00 lei fara TVA Seringi pentru insulina 1 ml, cu ac detasabil 26 G. 100 buc/cutie Cutie 1 54.00 lei fara TVA SERINGA 5ML CU AC verde 21 G. 100 buc/cutie Cutie 1 26.55 26.55 "Ace seringa intramusculare 22G, 1 1/2' (0,70x38mm-negru). 100 buc/cutie" Cutie 1 9.72 lei fara TVA Prosop autocut 2straturi 130metri Buc 4x19.35= 77.40 lei fara TVA Branule cu valva si cateter 26G violet. 100 bucati/cutie Buc 300x1.13= 339.00 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA28460490
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.034 RON
- Valoare atribuită
- 1.034 RON
- Data publicării
- 26.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.