Atribuită Cumpărare directă

Etanol absolut pentru analiza; EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur, Producator Merck Purity (GC) ≥ 99.9 % Color ≤ 10 Hazen Acidity or alkalinity ≤ 30 ppm Titrable acid ≤ 0.0002 meq/g Titrable base ≤ 0.0002 meq/g Density (d 20 °C/20 °C) 0.790 - 0.793 UV absorption conforms Aldehydes (as Acetaldehyd) ≤ 0.001 % Substances reducing potassium permanganate (as O) ≤ 0.0002 % Carbonyl compounds (as CO) ≤ 0.003 % Acetone (GC) ≤ 0.001 % Ethylmethylketone (GC) ≤ 0.02 % Isoamyl alcohol (GC) ≤ 0.05 % 2-Propanol (GC) ≤ 0.01 % Higher alcohols (GC) ≤ 0.01 % Volatile impurities (GC) (Acetaldehyde and Acetal) ≤ 10 ppm Volatile impurities (GC) (Benzene) ≤ 2 ppm Volatile impurities (GC) (Methanol) ≤ 100 ppm Volatile impurities (GC) (Total of other impurities) ≤ 300 ppm

Număr anunț
DA28431399
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
24322510-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
930 RON
Valoare atribuită
930 RON
Data publicării
21.07.2021 00:00
Data finalizării
22.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

930 RON

din 930 RON estimat