Atribuită Cumpărare directă

PACHET REACTIVI DE LABORATOR CONFORM OFERTA 4811: COD Descriere U.M. Cant. Pret unitar RON fara TVA Pret total RON fara TVA 1064691000 Hidroxid de sodiu, pelete, pentru analiza; (max. 0.02% K) EMSURE® ACS,Reag. Ph Eur,ISO. CAS 1310-73-2. Chemical Formula: NaOH. Molar Mass: 40.00 g/mol. Assay (acidimetric,NaOH) 99 - 100 %. Assay (total alkalinity calc. as NaOH) 99 - 100 %. Producator Merck Millipore 1 KG 4 184.08 736.32 1047650500 "Schimbator de ioni I (schimbator de cationi puternic acid), Reag. Ph Eur. Appearance yellow brown, transparent spherules. Exchange capacity ≥ 1.7 mol/l. Exchange capacity (calculated on dried substance) 4.5 - 5. Water (according to Karl Fischer) 50-60. Producator Merck Millipore" 500 G 1 409.76 409.76 1066011000 Salicilat de sodiu, pentru analiza EMSURE®. CAS 54-21-7. Chemical Formula: HOC₆H₄COONa. Molar Mass: 160.10 g/mol. Assay (perchloric acid titration, calculated on dried substance) ≥ 99.5 %. Producator Merck Millipore 1 KG 1 477.36 477.36 1000631000 Acid acetic (glacial) 100 %, anhidru, pentru analiza, EMSURE® ACS,ISO,Reag. Ph Eur. CAS 64-19-7. Chemical Formula: CH₃COOH. Molar Mass: 60.05 g/mol. Assay (alkalimetric) ≥ 99.8 %. Producator Merck Millipore 1 L 1 61.60 61.60 1120801000 Acid sulfuric 98%, pentru analiza EMSURE®. CAS 7664-93-9. Chemical Formula: H₂SO₄. Molar Mass: 98.08 g/mol. Assay (alkalimetric) ≥ 98.0 %. Producator Merck Millipore 1 L 2 97.97 195.94 1084181000 Titriplex® III, Titriplex® III for analysis (ethylenedinitrilotetraa

Număr anunț
DA28417719
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Vaslui (CUI 11327130)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.419 RON
Valoare atribuită
11.419 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
19.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.419 RON

din 11.419 RON estimat