Atribuită Cumpărare directă

ACHET CONSUMABILE MEDICALE CONFORM OFERTA 4788: Lame bisturiu otel-carbon nr.15 BUC 50 0.27 13.50 Comprese sterile din tifon 10 x 10 cm, 50 buc/ plic PLIC 50 0.72 36.00 Betisoare Bumbac, 100 bucati/ set SET 1 2.63 2.63 "ELASTIC BANI MAS – 200 gr 80% cauciuc natural ce permite o alungire mare, fara a afecta integritatea cauciucului, produs practic ce permite legarea rapida si eficienta a diferitelor obiecte" SET 2 16.53 33.06 "PIUNEZE ( PIONEZE ) PANOU PLUTA, 100 buc/ cutie Pioneze pentru panoul de pluta, diverse culori. Dimensiune 23mm, 100 buc/cutie. Ambalate in cutie de plastic rezistent, usor de utilizat" SET 1 9.84 9.84 Câmpuri chirurgicale bistratificate simple 75 x 90 cm, 35 buc/ set SET 3 126.00 378.00 Seringi insulina 1 ml cu ac 30G detasabil BUC 100 1.13 113.00 "SERINGA 5 ML CU AC Seringi sterile de unica folosinta din 3 componente, cu garnitura cauciuc, cilindru si piston din plastic. Utilizate pentru administrarea de produse injectabile sterile si recoltarea probelor de sange. de unica folosinta Formate din 3 piese: cilindru, piston, garnitura de cauciuc Material: propilena Produs fara latex si silicon (eliminarea riscurilor de alergie si garantarea exactitatii testelor de laborator) Piese transparente si albe Ambalaj in blister individual Marcaj CE Specificatia tarii de fabricatie a produsului" BUC 50 0.24 12.00 "Eprubete i- PRF vacutainer 10 ml, 10 buc/ set Eprubete pentru prepararea membranelor i-PRF (vacutainer) – PRF injectabil (injectable Platelet Rich Fibrin

Număr anunț
DA28404554
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
33141000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.152 RON
Valoare atribuită
2.152 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.152 RON

din 2.152 RON estimat