Atribuită Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE DE LABORATOR CONFORM OFERTA 4890 COD Descriere U.M. Cant. Pret unitar RON fara TVA Pret total RON fara TVA 1. 85228-50G-M "Silver nitrate puriss. p.a., ≥99.5% (AT) Producator Sigma Aldrich" 50 G = 1 buc x 2065.99 lei/buc fara TVA 2. 452874-100G "Sodium borohydride granular, 10-40 mesh, 98% Producator Sigma Aldrich" 100 G = 1 buc x 403.16 lei/buc fara TVA 3. 195731-1KG "Iron(0) pentacarbonyl Producator Sigma Aldrich" 1 KG = 1 buc x 1711.54 lei/buc fara TVA; 4. 255564-500G "L-Ascorbic acid ACS reagent, ≥99% Producator Sigma Aldrich" 500 G = 1 buc x 661.00 lei/buc fara TVA 5. "Sonotrode BS4D22 for UIP500 to UIP4000, for use with flange RFLA100, for flow cell or batch operation, titanium, tip diam. 22 mm, male thread M14x1, L approx. 125mm (w/o thread), amplitude ratio approx. 1:2.4 Producator: Hielscher" = 1 buc x 4813.50 lei/buc fara TVA REPREZINTA COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28377301
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
38437000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.655 RON
Valoare atribuită
9.655 RON
Data publicării
12.07.2021 00:00
Data finalizării
13.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.655 RON

din 9.655 RON estimat