Atribuită
Cumpărare directă
Acid acetic glacial P.A. L 1 28 Acid ascorbic la 100g BUC 2 191.36 Acid clorhidric indigen 37% L 1 39 Acid formic 80-90% PA L 5 39 Amoniac 25% indigen L 1 19 Azotat de argint 0.1N fiola BUC 4 378.56 Citrat trisodic dihidrat Merck - 500g BUC 1 192.4 Clorura de amoniu Merck - 500g BUC 1 167.44 Clorura de sodiu 80 g Certipur Merck BUC 1 289.12 EDTA disodic Scharlau 500 gr BUC 2 202.5 Hidroxid de potasiu Merck KG 1 58.29 Hidroxid de sodiu Merck - 1kg BUC 2 52.49 Peroxidisulfat de potasiu 250 g Merck BUC 2 117.52 Salicilat de sodiu Merck - 1kg BUC 2 477.36 Solutie standard de azotit la 500ml - NaNO2 in H2O trasabila NIST 1000mg/l - Merck BUC 1 146.64 Sulfanilamide extra pure la 250g SLR Assay >= 99 % Fisher Chemicals BUC 1 417.15 Sulfat de fier si amoniu (II) hexahidrat 500 gr - Merck BUC 1 498.16 Sulfat de mercur 250g Scharlau Spania BUC 1 942.5
- Număr anunț
- DA28367920
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI 15651244)
- Cod CPV
- 33696300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.589 RON
- Valoare atribuită
- 6.589 RON
- Data publicării
- 09.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.