Atribuită Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE DE LABORATOR CONFORM OFERTA 4656 COD Descriere U.M. Cant. Pret unitar RON fara TVA Pret total RON fara TVA - "Lampa de gaz cu aprindere piezzo electrica Vorel 73403 Acesta este alimentat cu cartușe propan-butan 190g (EN417-tip 200 - disponibile pe scară largă pe piață). Temperatura maximă de lucru de 1200 ° C 1,7kW putere. Media consumului de gaze 123g / h. Aprindere piezo. Rezervor de metal. Cu dimensiuni flacără reglabilă." Buc 1 101.50 101.50 2660449 Soluţie standard de turbiditate Stablcal, 200 NTU, 500 ml. Producator Hach Lange 500 ML 1 699.98 699.98 FORS-004-002 "PENSETA CU VARF LAT Penseta varf lat, pentru lucru cu materiale plate Lungime : 110 mm Material : otel inox Modelul D din imagine 2 buc/set. Producator Labbox " Set 1 43.10 43.10 7003220 "Saci autoclavabili BIOHAZARD - Instrucțiuni de avertizare și patch indicator de sterilizare. Pungi autoclavabile rosii din PP, distincte pentru identificarea ușoară, pentru eliminarea materialelor de laborator contaminate. Cu simbol BIOHAZARD și amprentă de siguranță în limba germană, engleză și franceză. Autoclavabil la 134 ° C, 20 Min, pentru autoclavare, punga nu trebuie închisă complet. Dimensiuni ((W x H): 600 x 800 mm. Capacitate aprox. 32 litri. Grosimea 50 μm. 500 buc/pachet. Producator ratiolab®" Pachet 1 2023.97 2023.97 - Teste sanitatie pentru suprafete. 50 BUC/CUTIE - COD 86001 Cutie 1 877.50 877.50

Număr anunț
DA28347581
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI 15651244)
Cod CPV
38437000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.746 RON
Valoare atribuită
3.746 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
07.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.746 RON

din 3.746 RON estimat