Atribuită Cumpărare directă

Ac steril ambalat individual intr-un container de plastic fabricat din doua piese si sigilat de o eticheta, pe care este marcata data expirarii. Acele prevazute la baza cu o fereastra transparenta prin care se realizeaza controlul vizual al punctiei venoase inainte de atasarea tubului vidat de recoltare la ac.

Număr anunț
DA28405193
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEFROLOGIE "DR. CAROL DAVILA (CUI 4382469)
Furnizor / câștigător
IDEAL OPTIONS SRL (CUI 32574940)
Cod CPV
33141320-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.890 RON
Valoare atribuită
1.890 RON
Data publicării
15.07.2021 00:00
Data finalizării
16.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.890 RON

din 1.890 RON estimat